Skip to main content
O FIRMIE

Poznaj Agencję Puls

Agencja Ochrony Osób i Mienia „PULS” działająca na podstawie Koncesji MSWiA istnieje na rynku usług z zakresu ochrony mienia i branży czystościowej od 2008 roku.

Głównym naszym atutem jest działanie zgodnie z ustawą o rehabilitacji zawodowej i społecznej oraz zatrudnianiu osób niepełnosprawnych co daje nam możliwość przekazania zleceniodawcy ULGI NA PFRON, w wysokości maksymalnie 50%.

Doświadczenie jakie nabyliśmy w tym okresie pozwala nam realizować zlecenia w sposób profesjonalny. Skuteczność naszych służb zapewniła nam grono stałych odbiorców. Staramy się zawsze dostosować do oczekiwań klienta, a dzięki temu okazujemy się doskonałym partnerem w biznesie.

Chronimy i sprzątamy obiekty, bez względu na ich wielkość i charakter. Podejmujemy się zadań o wysokiej skali trudności, wymagających wiedzy i doświadczenia.

Nasze wartości

To fundamenty, na których została zbudowana nasza firma. Wierzymy, że dzięki nim budujemy zaufanie wśród naszych partnerów.

Pracowitość

Nasz zespół nie zna określenia „nie chce mi się”. Do każdych zadań podchodzimy z należytą starannością.

Uczciwość

Zaufanie to najcenniejsza waluta w biznesie, dlatego zawsze rzetelnie realizujemy ustalony plan wykonania usługi.

Lojalność

Cenimy relacje z naszymi partnerami i przede wszystkim stawiamy na długoletnią współpracę.

Solidność

Powierzone zadania zawsze wykonujemy terminowo i w ustalonym zakresie, często wychodząc poza oczekiwania klienta.

Co mówią o nas nasi klienci

Zadowolony klient to dewiza naszej firmy

Firma dała się poznać jako rzetelny partner w zakresie ochrony obiektów administracyjno-magazynowych oraz monitoringu placów budowy. Usługi są świadczone na wysokim i profesjonalnym poziomie. Firma PULS jest godnym polecenia partnerem.

Sylwester DubasWłaściciel, P.W Miksyl

Współpraca układa się bardzo pomyślnie, dlatego też umowa o świadczenie usług ochroniarskich dla naszego obiektu została zawarta na czas nieokreślony. Możemy z pełną odpowiedzialnością potwierdzić kwalifikację agencji oraz polecić jako solidnego wykonawcę w zakresie ochrony.

Adam TkoczPrezes Zarządu, Ragor Serwis

Agencja Ochrony Osób i Mienia PULS wykonuje dla naszej firmy kompleksowe prace porządkowe. Współpracuje z nami od 2008 roku. Co do wykonywanych usług nie mamy zastrzeżeń, jest solidnym, odpowiedzialnym i godnym polecenia partnerem.

Bożena KołpakPrezes Zarządu, Pottker

Agencja Ochrony PULS wykonuje dla nas kompleksowe prace porządkowe. Prace wykonywane są w sposób dokładny, staranny i fachowy. Możemy zatem polecić Agencję PULS jako godnego i solidnego polecenia partnera.

Arkadiusz CenulaWłaściciel, ABS Trans

Pragniemy udzielić referencji firmie PULS z siedzibą w Radzionkowie za profesjonalne podejście i solidną ochronę mienia. Tak wykonana usługa odznacza się odpowiednim przygotowaniem, zaangażowaniem pracowników oraz perfekcyjną znajomością tematów w kwestiach ochrony.

Joachim SosnicaCzłonek Zarządu, ELGÓR + ZAMET

Nasza współpraca z firmą PULS trwała kilka lat. W tym czasie świadczone usługi ochrony mienia wykonywane były terminowo i na najwyższym poziomie. Ich największym atutem była błyskawiczna reakcja na wszelkie nasze uwagi.

Krzysztof GruszczyńskiPrezes Zarządu, ALBA Południe Polska

Pragniemy udzielić referencji Agencji Ochrony Osób i Mienia PULS za profesjonalne wykonywanie dla naszej firmy prac porządkowo-czystościowych. Wykonywane dla nas usługi charakteryzują się wysoką jakością i solidnością. Polecamy firmę PULS jako godnego zaufania partnera.

Mirosław MajeranowskiCzłonek Zarządu, Logtech

Współpraca z firmą PULS układa się bez zastrzeżeń, firma wykazuje się dużym zaangażowaniem i troską o wysoki poziom świadczonych usług. Wszystkie czynności przewidziane w umowie wykonywane są z należytą starannością.

Maria BisPrezes Zarządu, VEOLIA

Na podstawie dotychczasowych doświadczeń możemy stwierdzić, że poziom świadczonych przez tę firmę usług jest wysoki, a współpraca z kierownictwem jest wzorowa, dlatego też umowa została podpisana na czas nieokreślony.

Kamil KopczykWspółwłaściciel, AQUA-GAZ

Chronimy i sprzątamy obiekty, bez względu na ich wielkość i charakter. Podejmujemy się zadań o wysokiej skali trudności, wymagających wiedzy i doświadczenia.

Szybki kontakt

Dane firmy

© 2024 Puls – Agencja Ochrony Osób i Mienia. Realizacja semano.pl